top of page
Praktinė treniruotė: kaip suvokti Scrum komandos greitį ir užtikrintai planuoti ne tik sprintą, bet ir ketvirtį?
DATA:  2020 m. balandžio 27 d.
VIETA: Vilnius (bus nurodyta dalyviams)
KALBA: mokymai vyks lietuvių kalba
IŠANKSTINĖ (iki balandžio 6 d.):
380€ (+ PVM)
REGULIARI:
480€ (+ PVM)
Registruotis galite užpildę registracijos lentelę.  Jeigu turite klausimų, kreipkitės info@agilecoach.lt arba +37061703001
Kam skirti mokymai?

Scrum Master'iams, komandų lyderiams, projektų vadovams bei komandų nariams, norintiems geriau suprasti bei taikyti Scrum metodiką.

Aprašymas

Konsultuodami dažnai pastebime, kad Scrum meistrai praėję sertifikuotus mokymus supranta, KĄ jie turi daryti, tačiau pasimeta renkantis KAIP. Daugiausiai klausimų kyla apie labai žemiškus dalykus – įrankius, konkrečius skaičiavimus, lentų konfigūraciją.
 
Vienas iš esminių Scrum principų yra empirizmas. Tai reiškia, kad mes remiamės patirtimi, faktais ir įrodymais priimant sprendimus ir prognozuojant komandos pažangą. Tačiau kaip faktiškai planuoti ir matuoti progresą remiantis objektyviais faktais, o ne teoriniais teiginiais? Kaip susirinkti statistiką? Kaip užtikrinti skaidrumą? Kaip pasirinkti lentą? Kaip ją konfigūruoti? Kokius skaičius rinkti? Ką su jais daryti?
 
Viena iš dažnų klaidingų nuostatų yra ta, kad su Agile mes planuojame tik sprintą. Tačiau įmonėms būtina planuoti ir mėnesį, ketvirtį, metus. Kaip su komanda (neužsidarant savaitei kambaryje) suplanuoti ketvirtį? Kaip atvaizduoti progresą? Kokių pažadų nedalinti?
 
Apie visą tai - labai praktiniai ir žemiški mokymai, po kurių dalyviai išsineš žinojimą ne tik ką turi daryti, bet ir kaip – su konkrečiais pavyzdžiais, įrankiais ir žiniomis.

Kokia mokymų programa?
  • 09:00 - 10:30 Kokias metrikas rinkti ir kaip jos prideda priimti sprendimus?

  • 10:30 - 10:45 Kavos pertraukėlė

  • 10:45 - 12:00 Vizualizacija. Kaip pasirinkti teisingą lentos formatą ir atvaizduoti duomenis?

  • 12:00-13:00 Pietūs

  • 13:00 - 14:30 Ilgo laikotarpio planavimas - praktinės užduotys ir pavyzdžiai

  • 14:30 - 14:45 Kavos pertraukėlė

  • 14:45 - 16:00 Ilgo laikotarpio planavimas - praktinės užduotys ir pavyzdžiai

Po mokymų dalyviai:

Mokymų dalyviai išsineš konkrečius įrankius, pavyzdžius bei technikas, kaip ir kokias metrikas rinktis, jas atvaizduoti, kaip priimti duomenimis remtus sprendimus, nustatyti tvarų komandos tempą, fasilituoti ilgo laikotarpio planavimus bei laiku priimti korekcinius veiksmus.

Rezervuokite vietą!

Registruotis galite užpildę registracijos lentelę.  Jeigu turite klausimų, kreipkitės info@agilecoach.lt arba +37061703001

Reikalavimai: 

Privaloma turėti Agile pagrindų žinias. 

bottom of page