top of page
Untitled.jpg
Žydrūnas Naujokas

Žydrūnas IT srityje dirba 15 metų, iš kurių 10 taikydamas įvairius Agile įrankius. Pagrindinė jo stiprybė ir motyvacija - nuolatinis geresnių būdų ieškojimas programinės įrangos kūrimui ir kompanijos organizavimui. Žydrūno mėgstama frazė "nėra žodžio gerai, yra žodis geriau".

 

Žydrūnas per 15 metų yra dirbęs daugelyje skirtingų pozicijų: programuotojo, komandos lyderio, Scrum meistro, komandos vadovo, skyriaus vadovo ir produkto direktoriaus. Karjeros pradžia buvo puiki mokykla "kaip nereikia daryti". Įgavus pakankamai "kaip nereikia daryti" patirties, Žydrūnas pradėjo rinkti "kaip reikia daryti" patirtį. Tapo labai greitai augančios kompanijos dalimi ir augo kartu su ja bei išgyveno kelias transformacijas. Turėjo garbės dirbti su labai stipriais mentoriais. Visa ši patirtis leido susiformuoti įvairiapusį vaizdą, ne tik kaip kurti programinę įrangą, bet ir organizuoti bei valdyti kompaniją.

 

Žydrūnas tiki, kad egzistuojantys kompanijų valdymo bei organizavimo metodai per artimiausius 10-15 metų evoliucionuos ir taps daug labiau orientuoti į vertės kūrimą.

 

 

bottom of page