top of page
Vaidas 1.png
Vaidas Adomauskas

Vaidas Adomauskas yra vienintelio Lietuvoje Agile mokymų ir konsultacijų centro „Agile Coach“ įkūrėjas, asociacijos „Agile Lietuva“ įkūrėjas, bei Agile ir skaitmeninių produktų evangelistas.

Šiuo metu Vaidas dirba su keliais tarptautiniais klientais dalinio vyriausiojo produktų vadovo (Fractional CPO) pareigose, pataria įmonių  vadovams bei valdyboms jų verslo lankstumo (Business Agility) ir skaitmeninių produktų ir inovacijų kūrimo srityse.

 

Anksčiau jis užėmė CPO pareigas FinTech startuoliuose „First Circle“ ir „Uncapped“, taip pat „Revolut Business“ vyriausiojo produktų vadovo pareigas sparčiausiai augančiame Europos startuolyje „Revolut“. Vaidas buvo startuolio WoraPay, kuris partneriavo su „Mastercard" ir „Lloyds Banking Group", bendraįkūrėjas (co-founder) ir vadovas (CEO).

 

Daugiau nei 15 metų Vaidas taiko Agile metodikas skaitmeninių produktų kūrime, kurie įgalina įmones greičiau nei konkurentai pasiekti verslo rezultatus. Jis konsultuoja ir pataria įmonių valdyboms, vadovams, vadovų komandoms,  taip pat veda mokymus.

Vaido vedamas ICAgile Certified Professional kursas yra akredituotas tarptautinio Agile Consortium of Agile (ICAgile), leidžiantis dalyviams įgyti tarptautinius ICAgile Certified Professional (ICP) sertifikatus.

bottom of page