Vaidas Adomauskas

Vaidas Adomauskas yra vienintelio Agile mokymų ir konsultacijų centro Lietuvoje „Agile Coach“ įkūrėjas, asociacijos „Agile Lietuva“ įkūrėjas, Agile evangelistas Lietuvoje! Šiuo metu Vaidas vadovauja greičiausiai augančio Europoje startuolio Revolut verslo bankininkystės produktui (Revolut Business).

 

Vaidas jau daugiau nei 14 metų naudoja ir diegia Agile metodikas įmonėse (nuo startuolių iki kelių tūkstančių darbuotojų) ir rolėse (nuo scrum meistro ir produktų vadovo iki įkūrėjo ir vadovo). Jis veda mokymus ir konsultuoja verslą, kaip Agile projektų valdymo metodikas diegti ir taikyti praktiškai. Vaido vedamas kursas „ICAgile sertifikuotas profesionalas“ yra akredituotas tarptautinio Agile konsorciumo (ICAgile), tad jo dalyviai gauna tarptautinius „ICAgile sertifikuoto profesionalo“ sertifikatus.

 

Vaidas yra „ICAgile“ sertifikuotas profesionalas (ICP), sertifikuotas Scrum profesionalas (CSP), sertifikuotas Scrum meistras (CSM) ir sertifikuotas Scrum produkto šeimininkas (CSPO), „Lietuvos projektų valdymo asociacijos“ ir asociacijos „INFOBALT“ aktyvus narys, „Agile projektų valdymas“ kurso Vilniaus universitete ir Tarptautinio verslo mokykloje dėstytojas.