top of page
Vaidas 1.png
Vaidas Adomauskas

Vaidas Adomauskas yra vienintelio Agile mokymų ir konsultacijų centro Lietuvoje „Agile Coach“ įkūrėjas, asociacijos „Agile Lietuva“ įkūrėjas, Agile evangelistas Lietuvoje! Šiuo metu Vaidas vadovauja sparčiai augančio finansinių technologijų (FinTech) startuolio First Circle produkto kūrimui (Chief Product Officer). Prieš tai vadovavo FinTech startuolio Uncapped produkto kūrimui,  Revolut verslo bankininkystės produktui (Revolut Business), buvo Railsbank produkto direktorius, startuolio WoraPay įkūrėjas ir vadovas.

 

Vaidas jau daugiau nei 15 metų naudoja ir diegia Agile metodikas įmonėse (nuo startuolių iki kelių tūkstančių darbuotojų) ir rolėse (nuo Scrum meistro ir produktų vadovo iki įkūrėjo ir vadovo). Jis veda mokymus ir konsultuoja verslą, kaip Agile projektų valdymo metodikas diegti ir taikyti praktiškai. Vaido vedamas kursas „ICAgile sertifikuotas profesionalas“ yra akredituotas tarptautinio Agile konsorciumo (ICAgile), tad jo dalyviai gauna tarptautinius „ICAgile sertifikuoto profesionalo“ sertifikatus.

 

Vaidas yra „ICAgile“ sertifikuotas profesionalas (ICP), sertifikuotas Scrum profesionalas (CSP), sertifikuotas Scrum meistras (CSM) ir sertifikuotas Scrum produkto šeimininkas (CSPO), „Lietuvos projektų valdymo asociacijos“ ir asociacijos „INFOBALT“ aktyvus narys, „Agile projektų valdymas“ kurso Vilniaus universitete ir Tarptautinio verslo mokykloje dėstytojas.

bottom of page