top of page

unFIX Foundation Workshop

unfix_square.png
KADA: 2023 spalio 30-31 d.
VIETA: Vilnius, tiksli vieta bus nurodyta užsiregistravusiems dalyviams
KALBA: anglų
LEKTORIUS: 
Jurgen Appelo
IŠANKSTINĖ: iki spalio 10 d.
1450€ (+ PVM)
REGULIARI:
1599€ (+ PVM)
Į mokymo kursą galite užsiregistruoti užpildydami registracijos formą. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: info@agilecoach.lt arba +37061703001

Apie mokymus

Kas slypi už Management 3.0, SAFe ar Spotify modelių ribų? Ateityje regima tinkle susijungusių asmenų, bendradarbiaujančių visame pasaulyje ir kūrybiškai formuojančių komandas, daugiausia dėmesio skiriančių klientų patirties gerinimui (CX) aplinka. O visą šią aplinką veikia dirbtinis intelektas (AI).

Pasaulyje, kuriame antraštėse dominuoja ChatGPT, deep learning  ar Large Language Models technologijos, vyksta nepaprasti pokyčiai. Nors vyksta diskusijos dėl darbo vietų išstūmimo ir darbo vietų kūrimą, tikrasis AI poveikis gali slypėti kitur. Atėjo laikas pažvelgti, kas slypi už šio paviršiaus.

Sudėtingos sistemos esmė slypi ne jos komponentuose, o dinamiškuose jų tarpusavio ryšiuose ir sąveikoje. Kaip AI pakeis mūsų bendradarbiavimą? Istoriškai žmonės visada buvo tie, kurie vadovavo kompiuteriams, tačiau dabar matome, kad jėgų persvara kinta ir mašinos pradeda nustatinėti tikslus žmonėms. Kaip dar gali pasikeisti žmonių darbas kartu?

Žinių darbo pridėtinė vertė sparčiai mažėja; specialistus pakeis generalistai, o viduriniosios grandies vadovai pavirs mikroįmonių vadovais. Ateities komandos susideda iš žmonių ir dirbtinio intelekto, kur žmogaus vertė yra fizinis buvimas, meistriškumas ir tikrosios naujovės. Įmonės turi skatinti dirbtinio intelekto pritaikymą visoje įmonėje, bet viskas taip nenuspėjama, tad organizacinės struktūros ir darbo būdai turi būti universalesni nei bet kada anksčiau. Kas padės organizacijai nuolat persikalibruoti?

Prisijunkite prie mūsų ir gilinkimės kartu į įspūdingą AI įtakos mūsų darbo būdams sritį ir sužinokite, kaip naujoviška unFIX modelių šablonų biblioteka gali padėti jums ne tik išgyventi, bet ir klestėti, dinamiškai kurdami savo metodus.

UnFIX modelis yra novatoriška šablonų biblioteka, kuri padeda kurti pritaikomus organizacijos dizainus. Išsiskirdamas iš daugelio judrių mastelio schemų ir savivaldos metodų, unFIX daugiausia dėmesio skiria nuolatinių naujovių skatinimui ir pirmenybę teikia žmogaus patirčiai. Tai skatina laipsnišką perėjimą, dinamiškas komandas ir reikšmingą vadovų vaidmenį.

 

Kas turėtų dalyvauti?​

Vadovai, viduriniosios grandies vadovai, žmogiškųjų išteklių skyrių atstovai, komandų vadovai, Agile koučingo specialistai, produktų vadovai, konsultantai.

Temos:

​Atkreipkite dėmesį, kad tikslios seminaro temos priklauso nuo jo trukmės ir vedėjo bei dalyvių susitarimo.

1 diena:

- Modelių kalbos;
- Balsavimo galimybės ir sprendimų priėmimo metodai;
- Komandų tipai, forumo tipai, baziniai tipai;
- Komandų sudarymo parinktys, dalyvavimo lygiai, vaidmenys;
- Realių atvejų analizė.

2 diena:

- Žmonių motyvai. Darbas, kurį reikia atlikti job-to-be-done;
- Vertės srautai, gyvavimo ciklo etapai, investavimo horizontai;
- Patirties vizija, strateginės dimensijos;
- Statymai ir tikslai, priemonės ir metrika, tikslų nustatymo procesas;
- Įpročių formavimas.

Pasirinktinai:

- Principai;
- Inovacijų spiralė;
- Priklausomybės naikintuvai
- Prasmė ir tikslas, elgesio vertybės

Mokymų tikslai

- Kokią įtaką mūsų bendram darbui daro AI?
- Kas yra unFIX modelis ir kaip pritaikyti jo modelius?
- Kaip pereiti prie judrių mastelio keitimo sistemų?

Išankstiniai reikalavimai

Dalyvaujant mokymuose naudinga žinoti ir suprasti Agile, Lean principus ir metodus. Didelė patirtis nebūtina, bet pagrindinės sąvokos, tokios kaip grįžtamojo ryšio ciklai ir nuolatinis tobulėjimas, nebus aiškinamos.

Trukmė:

  • Dvi dienos klasėje.

Mokymų dalyviai gaus Agile Coach kurso išklausymo pažymėjimą.

Rezervuokite vietą!

Vietą mokymuose galite rezervuoti užpildydami rezervacijos formą. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: info@agilecoach.lt arba +37061703001

bottom of page