top of page
Ieva Vaitkūnaitė.jpg
Ieva Ričkė

Ieva yra profesionali Agile praktikų konsultantė ir trenerė. Savo karjerą ji pradėjo nuo klasikinio projektų ir programų valdymo, o vėliau specializavosi Agile taikyme. Ieva sukaupė ilgametę patirtį įmonėje DXC Technology, kur dirbo su tarptautiniais klientais Europoje ir šiaurės Amerikoje, tokiais kaip United Airlines, BMW, Philips, Green Cargo bei prisidėjo kuriant globalius DXC IT produktus. Be to, ji buvo viena iš globalios DXC Agile bendruomenės lyderių, vedusių komandą Lietuvoje.

 

Nuo vienos komandos iki kompleksinių organizacijų transformavimo link Agile - Ievos patirtis apima  darbo principų ir metodų vertinimą bei įpročių formavimą dirbant su naujomis ir jau patyrusiomis komandomis. Nors užduotys būna labai skirtingos, tačiau pagrindiniai tikslai yra tobulėjimas, fokusas į vertės kūrimą ir organizacijų įgalinimas prisitaikyti prie pokyčių.

 

Ieva yra patyrusi trenerė, vedusi 50+ klasių, apmokiusi 1500+ studentų įvairiose šalyse. Pagrindinės mokymų temos yra Agile pagrindai, Scrum, Kanban, Scrum meistro (Scrum Master), produkto savininko rolės (Product Owner), Leading SAFe, Agile temos pažengusiems. Ji turi labiausiai rinkoje pripažįstamų Agile ir tradicinio projektų valdymo organizacijų sertifikatus: Scaled Agile Inc. (SAFe 5.0 Program Consultant, SAFe 5.0 Agilist), LeSS (LeSS Practitioner), Scrum Alliance (Certified Scrum Master, Certified Scrum Product Owner), scrum.org (Professional Scrum Master II), PMI (PMP).

 

Labai įvairi tarptautinė praktikės ir trenerės patirtis yra tai, kuo Ieva nuoširdžiai dalinasi padedant žengti pirmus žingsnius ar sprendžiant kompleksines problemas Agile kelionėje.

bottom of page