top of page
Dancing Like a Facilitator
DATA: data bus paskelbta vėliau
TRUKMĖ: 8 ak. val.  
MOKYMAI: vedami nuotoliniu būdu, dalyviams reikia turėti tik kompiuterį su kamera, interneto ryšį, visos priemonės bus suteiktos (Slack, Zoom, Miro)
KALBA: anglų
charles-louis_pen.jpg
IŠANKSTINĖ (iki ...):
599 (+ PVM)
REGULARI:
719 € (+ PVM)
Į mokymo kursą galite užsiregistruoti užpildydami registracijos formą. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: info@agilecoach.lt arba +37061703001.
Kam skirti mokymai?

Mokymai skirti Scrum meistrams, komandų vadovams, projektų ir kitų vadovams, lyderiams ir kitų pareigybių darbuotojams, kurie nori išmokti naujų fasilitavimo praktikų.

Aprašymas

Koks iš tikrųjų yra mūsų, kaip fasilitatorių, vaidmuo? Ar mes esame:...

 - tie, kurie nuolat skaičiuoja laiką ir prižiūri, kad viskas įvyktu tada, kada reikia?

 - tie, kurie sugalvoja kokių nors beprotiškų energijos suteikiančių idėjų ir veiklų?

 - tie, kurie užtikrina, kad visi pasisakytų ir visi išgirstų vieni kitų balsą?

 - tie, kurie suplanuoja bendrų renginių, workshop'ų eigą?

 - nė vienas iš aukščiau paminėtų dalykų?

 - visa tai, kas paminėta aukščiau?

 

Fasilitavimas kilęs iš prancūzų kalbos „rendre facile“, t. y. palengvinti reikalus. Kaip galėtume atlikti savo vaidmenį kuo geriau, užtikrindami, kad grupinio mąstymo procesas būtų lengvesnis? Taigi, jei taip, kaip turėtume atlikti savo vaidmenį? Kokias galimybes turime palengvinti grupės darbą? O kaip su sunkiais dalyviais? Kaip mes saugome savo energiją? Ką daryti, jei nemanome, kad galime tai padaryti (baisus Impostor sindromas)?

Galima rinktis iš daugybės variantų, o per šį vienos dienos seminarą eksperimentuosime su Thiagi, Liberating Structures, Boal'o Theater of the Oppressed, Conversational Dynamics, Clean Language ir kitomis praktikomis. Tikslas yra eksperimentuoti su jais, sužinoti, kokios yra jų stipriosios pusės ir kaip galime jas pritaikyti kasdieniame gyvenime. Kaip galėtume panaudoti šias struktūras produktų kūrimui, mokymui, sudėtingų situacijų palengvinimui, iš esmės kaip geriau dirbti kartu. Taip pat pamatysime, kiek šių praktikų galima pritaikyti darbui internete. Išeisite iš šio seminaro atlikę pakankamai veiklų, kad pamatytumėte, kaip galėtumėte jas panaudoti, taip pat gausite nuorodų, kaip jų atlikti dar daugiau!

Apie mokymus vedantį lektorius
Charles-Louis de Maere yra „Exploration Labs“ įkūrėjas, licencijuotas „Bikablo“ akademijos ir Story Telling treneris.
Rezervuokite vietą!

Vietą mokymuose galite rezervuoti užpildydami rezervacijos formą. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: info@agilecoach.lt arba +37061703001

Trukmė

8 akademinės valandos.

bottom of page