top of page
Dainius.png
Dainius Stasiulis

Esu patyręs Agile filosofijos ir metodologijų konsultantas bei treneris.
Pažintį su Agile pradėjau 2014 m. prisidėjęs prie Agile Lietuva asociacijos, tuo pačiu prisidėdamas ir prie sklaidos bendruomenei. Iki šiol džiaugiuosi šia pažintimi, nes teko sutikti tiek daug entuziastų ir profesionalų, kuriuos kažin ar būčiau kitomis aplinkybėmis sutikęs.
Darbinėje aplinkoje praktiškai taikyti Agile, augti ir tobulėti pradėjau 2014 m. tada dar mažoje įmonėje UAB Telesoftas, su laiku išaugome į didelę įmonę. Vėliau teko pažinti korporacinio gyvenimo įmonėje UAB Intermedix Lietuva by R1RCM. Teko daug patirties pasidalinti, pritaikyti ir pačiam dar daug ko išmokti.
Darbinėje aplinkoje išbandžiau projektų vadovo ir Software Engineering Manager poziciją, bei roles kaip Scrum Master, Scrum Master Coach, Soft Team Lead.
Mano portfolio yra sertifikatai CSM (Certified ScrumMaster), CSPO (Certified Scrum Product Owner), Certified SAFe® Agilist. Žinios iš NLP (neurolingvistinis programavimas), koučingo, "Points of you" metodikų. Patirtis vedant mokymus, įvairius renginius, komandų formavimas, auginimas ir mentoriavimas.
Mano patirtis, atviras požiūris ir įgūdžiai bendraujant leidžia man išlaikyti empatiškumą. Atvirumo siekis ir nuoširdumas sukuria gerą terpę tiek man, tiek aplinkiniams tobulėti ir mokytis. Tikiu, kad mes galim!

 

 

bottom of page