top of page

Certified ORGANIC agility® Foundations (su CAL - E,O,T sertifikavimu)

KADA: bus paskelbta vėliau
TRUKMĖ: 3 dienos (CET, nuo 9 iki 17 val.)

VIETA: vedama nuotoliniu būdu, dalyviams reikia turėti tik kompiuterį su kamera, interneto ryšį, visos priemonės bus suteiktos (Slack, Zoom, Miro)
KALBA: mokymai vyks anglų kalba
CAL_E-150x150.png
CAL_O-150x150.png
IŠANKSTINĖ (iki ..):
2300€ (+ PVM)
REGULIARI:
2890€ (+ PVM)
CAL_T-150x150.png
Į mokymo kursą galite užsiregistruoti užpildydami registracijos formą.Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: info@agilecoach.lt arba +37061703001

Dvigubas sertifikavimas - ORGANIC agility® & Scrum Alliance

Po šių mokymų bus suteiktas ORGANIC agility® Foundations sertifikatas, kartu su 3-is Scrum Alliance sertifikatais: CAL-Essentials, CAL-Organizations, CAL-Teams. CAL-E yra privalomas tiek CAL-T, tiek CAL-O.

ORGANIC agility® suteikia naują vadovavimo metodą, kultūrinių pokyčių modelius, įžvalgas apie kompleksinį mąstymą ir sprendžia temas, kurios yra svarbios kiekvienam bet kurios organizacijos vadovui. ORGANIC Leadership® sistema skatina lyderystės augimą kaip gebėjimą, o ne tik kaip asmeninį lyderių tobulėjimą. Norėdami ugdyti lyderystės gebėjimus, turime juos pradėti ugdyti tiek savyje, tiek kituose, taip pat pamatyti ir suvokti ryšius tarp to, ką darome, ir šių veiksmų poveikio mūsų organizacijos kultūrai, aplinkai ir mums, kaip lyderiams.

Tapę tikru strateginiu lyderiu galėsite sutelkti dėmesį į tai, kas svarbu, ir pasiruošti vadovauti stipriai ir atspariai organizacijai.

Kas turėtų dalyvauti?

Vadovai. Vienas iš jūsų iššūkių - įveikti vidinį pasipriešinimą visos organizacijos Agile transformacijai. Šis seminaras suteikia jums praktinių įrankių, padedančių sustiprinti jūsų, kaip lyderio, augimą, ir padeda ugdyti save ir aukštesnių lygių vadovus, kad suvienytumėte pastangas.

Organizacinių sprendimų priėmėjai ir pokyčių lyderiai. Judėkite į priekį ir atraskite džiaugsmą, kurį suteikia aktyvus vaidmuo kuriant tvarią Agile organizaciją. Šis kursas padeda išmokti principų, įrankių ir praktikų, padedančių jūsų pastangoms pakeisti įmonės kultūrą.

Agile komandos nariai / Agile entuziastai. Visi Agile komandoje yra lyderiai. Savarankiškos, save organizuojančios komandos atlieka prasmingesnį darbą. Norėdami iš tikrųjų praktikuoti Agile, sužinokite, ką Agile lyderiai daro kitaip, kad paruoštų savo komandas reikšmingiems pokyčiams šiame nestabiliame, neapibrėžtame ir sudėtingame pasaulyje.

Aukščiausio lygio vadovai. Rasti laiko ugdyti savo Agile įgūdžius ir atrasti prasmingą vaidmenį Agile iniciatyvoje yra sudėtinga. Tikriausiai jūs norite būti ne tik žmogumi, kuris įgalioja samdyti konsultantą ar trenerį. Šis seminaras gali greitai paspartinti jūsų mokymąsi ir parodyti aktyvų vaidmenį, kurį galėtumėte atlikti tvariuose Agile pokyčiuose.

Agile treneriai/konsultantai. Jūsų iššūkis – padėti klientams išmokti taikyti Agile ir kurti Agile organizacijas, sutelkiant dėmesį į žmones ir mąstymą, reikalingą kultūrai pakeisti. Šis seminaras suteikia jums įrankius, padedančius įgyvendinti pokyčius, ir išskiria jus šioje srityje kaip asmenį, įgijusį apibrėžtų Agile lyderio žinių.

Lyderis Jumyse... ir visuose Mumyse. Sužinoję daugiau apie savo asmeninį vadovavimo stilių, gali Jums padėti būti empatiškesniems visiems, su kuriais susiduriate. Ši programa gali pagerinti jūsų karjerą ir asmeninį gyvenimą.

a42logo.png

Kurso aprašymas

ORGANIC agility® Foundations galioja CAL-E

 Šis 1-os dienos ORGANIC Leadership kursas atitinka Scrum Alliance  Certified Agile Leadership Essentials            (CAL-E) kurso reikalavimus.

Temos:

 • Supratimas, kodėl vis sudėtingesniam, nenuspėjamam ir nepastovesniam pasauliui reikalingas atsparumas ir Agile

 • ORGANIC agility® sistema: Scafolding metodas kuriant / ugdant Agile organizacijas

 • ORGANIC lyderystės elgesys: kaip veiksmingas lyderis XXI amžiuje gali pritaikyti multi-dimensinį lyderystės metodą

 • Organizaciniai archetipai: organizacijos, kultūros ir lyderystės kartografavimas.

ORGANIC agility® Foundations galioja CAL-O

Šis 1-os dienos ORGANIC agility® Foundations for Organizations kursas atitinka Scrum Alliance  Certified Agile Leadership for Organizations (CAL-O) kurso reikalavimus.

Temos:

 • Kultūrinis sąmoningumas ir darna: kaip vizualizuoti savo organizacijos kultūrą ir padaryti ją nuoseklesnę

 • Cynefin sistema ir situaciniai sprendimų priėmimo metodai

 • Dėmesys vertei: organizacijos dizainas ir įgalintojai

 • Organizacijos strategija ir pokyčiai judriame kontekste: mokymosi patvirtinimas mažais žingsneliais

ORGANIC agility® Foundations galioja CAL-T

Šis 1-os dienos ORGANIC agility® Foundations for Teams kursas atitinka Scrum Alliance  Certified Agile Leadership for Teams (CAL-T) kurso reikalavimus.

Temos:

 • Kultūrinis sąmoningumas ir darna: kaip vizualizuoti savo organizacijos kultūrą ir padaryti ją nuoseklesnę

 • Cynefin sistema ir situaciniai sprendimų priėmimo metodai

 • Vadovimas aukšto našumo komandoms: kompetencijų žemėlapis, komandos dinamika ir komandos motyvacija

 • Koučingo metodas ir metodai, skirti pagerinti komandos efektyvumą

 • Vertės srauto optimizavimas: kelių komandų bendradarbiavimas

Mokymo kursas rengiamas su partneriais -  agile42

agile42 logo.png

Rezervuokite vietą!

Vietą mokymuose galite rezervuoti užpildydami rezervacijos formą. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: info@agilecoach.lt arba +37061703001

bottom of page