top of page

Provisional Certified Large-Scale Scrum (LeSS) Practitioner  

KADA: bus paskelbta vėliau
MOKYMAI: vedama nuotoliniu būdu, dalyviams reikia turėti tik kompiuterį su kamera, interneto ryšį, visos priemonės bus suteiktos
KALBA: mokymai vyks anglų kalba
LEKTORIUS: 
Jurgen De Smet
provisional-certified-less-practitioner-
IŠANKSTINĖ (iki ... d.):
1950€ (+ PVM)
REGULIARI:
2250€ (+ PVM)
Į mokymo kursą galite užsiregistruoti užpildydami registracijos formą.Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: : info@agilecoach.lt arba +37061703001

Mokymų turinys

Tai išsamus 10 sesijų kursas, apimantis LeSS principus, sistemą, taisykles ir gaires.Jis suteikia būtinos informacijos, kaip pritaikyti ir tobulinti LeSS jūsų produktų kūrimo grupėje.

Mokymų metu sužinosite:

 • Kodėl LeSS?

 • Scrum, LeSS ir LeSS Huge apžvalga

 • LeSS taisyklės ir principai

 • Organizavimas atsižvelgiant į vertę klientams ir dirbant funkcinėmis komandomis

 • Kas yra jūsų produktas?

 • Baigtumo apibrėžtis ir jos poveikis.

 • Produkto savininkas ir produkto darbų sąrašas

 • Vadovybės vaidmuo

 • Poveikis organizacijai ir tipinė LeSS organizacijos struktūra

 • LeSS produkto darbų sąrašo tobulinimas, sprinto planavimas, peržiūra ir retrospektyva

 • Atsižvelgimas į techninę praktiką dirbant įvairiu masteliu.

 • Integravimas ir koordinavimas

 • LeSS pritaikymas jūsų organizacijoje

 • Scrum meistro vaidmuo taikant LeSS

Kurso pagrindą sudaro pratimai grupėse su daugybe klausimų ir atsakymų.Per 3 dienas sužinosite apie LeSS pritaikymą Agfa HealthcareBase CompanySparefoot ir kaip išmoktas žinias pritaikyti savo kontekste.

Kuo šis kursas skiriasi nuo "Certified Large-Scale Scrum (LeSS) Practitioner"?

Pagrindiniai "Provisional Certified Large-Scale Scrum (LeSS) Practitioner" ir "Certified Large-Scale Scrum (LeSS) Practitioner" skirtumai:

 • "Provisional" kursas vyksta tik nuotoliniu būdu,  o "Certified Large-Scale Scrum (LeSS) Practitioner" tik gyvai.

 • Taigi tipiški nuotolinių renginių trūkumai, tokie kaip: sunkiau išlaikyti dėmesį, daugiau trukdžių, techninių problemų ir kt.

 • Tačiau yra ir pranašumų: nereikia keliauti, leidžiama jį paskirstyti per kelis trumpesnius užsiėmimus ir t.t.

 • Neformali dalyvių diskusija paprastai būna ne tokia efektyvi, taigi mažiau dalijamasi patirtimi.

Dėl šių skirtumų Certified Large-Scale Scrum (LeSS) Practitioner mokymai ir sertifikavimas nuotoliniu būdu iš viso nėra teikiami. Vis dėlto, kadangi panašaus turinio galima mokyti ir jis gali būti naudingas žmonėms, ypač tiems, kurie dalyvauja organizacijos perėjimo prie LeSS procesuose, parengtas LeSS nuotolinis kursas "Provisional Certified Large-Scale Scrum (LeSS) Practitioner" (pCLP).

Jei dalyvausite "Provisional Certified Large-Scale Scrum (LeSS) Practitioner", gausite LeSS svetainėje esančią paskyrą, prieigą prie LeSS knygų ir kitos mokomosios medžiagos, kuri paprastai prieinama tik Certified LeSS Practitioners ir Certified LeSS for Executives sertifikatus turintiems. Jūs galėsite tai atnaujinti kas dvejus metus, lygiai taip pat, kaip ir Certified LeSS Practitioner sertifikatą turintys.

Tačiau gausite „Provisional Certified LeSS Practitioner“ ženklelį (vietoj įprasto) ir negausite su juo LeSS sertifikato.

Jūsų „Provisional Certified LeSS Practitioner“ atestuotas asmuo gaus įprastą Certified LeSS practitioner sertifikatą, kai:

 • Jūs prisijungsite prie gyvai vykstančios „LeSS & Learn“ sesijos.

 • Jūs gyvai sudalyvausite Certified LeSS Practitioner arba Certified LeSS for Executive mokymuose.

Aprašymas

Large-Scale Scrum (LeSS) – tai sistema, kaip pritaikyti Agile tobulėjimą pagal dydį daugeliui komandų. LeSS remiasi Scrum principais, pavyzdžiui, empirizmu, daugiafunkcėmis savivaldžiomis komandomis, suteikia sistemą, kaip tai pritaikyti didesniu mastu.Pateikiamos paprastos struktūrinės taisyklės ir gairės, kaip taikyti Scrum kuriant produktus stambiu mastu.

LeSS organizacijai reiškia tai, ką Scrum reiškia komandai: paprasta, veiksminga, stambaus masto produktų kūrimo sistema, sukurta taip, kad išsirutuliotų į ką nors, tobulai derantį bet kokiame unikaliame kontekste.

Organizacijos struktūra, kokioje dauguma iš mūsų dirbame šiandien, gali būti kliūtis tinkamai reaguoti į greitai besikeičiančią verslo aplinką.Iš tiesų, tradicinės organizacijų struktūros nėra pritaikytos nestabiliam, neapibrėžtam, sudėtingam ir dviprasmiškam (Volatile, Uncertain, Complex, Ambiguous – VUCA) pasauliui.Dėl to darbuotojai nejaučia ryšio su savo bendrove, o bendrovės atsilieka nuo konkurentų.

Taigi organizacijoms reikia iš naujo perkurti savo struktūras, kad įveiktų šį reiškinį, padidintų savo galimybes pralenkti konkurentus, diegti naujas technologijas, įgyti naujų įgūdžių... Būtent LeSS jums gali suteikti tokį konkurencinį pranašumą.

 

​"Jei nejudate tokiu greičiu kaip rinka, jau esate negyvi – tiesiog dar nenustojote kvėpuoti" - Jack Welch

Trukmė

10 internetinių sesijų, paskirstytų per 5 dienas, planuojant po 10 sesijų po +/- 3 valandas, kad galėtume kokybiškai jus supažindinti su visa pCLP mokymų medžiagoje ir pratimais.

Numatytos 2022 birželio mėn. sesijos:

Spalio 10 d.: 10: 00-13: 00 ir 15: 00-18: 00 

Spalio 11 d.: 10: 00-13: 00 ir 15: 00-18: 00 
Spalio 12 d.: 10
: 00-13: 00 ir 15: 00-18: 00 

Spalio 13 d.: 10: 00-13: 00 ir 15: 00-18: 00 
Spalio 14 d.: 10
: 00-13: 00 ir 15: 00-18: 00 


Toks mokymų laiko suskirstymas leidžia susitvarkyti svarbiausius darbus ir užklausas ryte ir apie vidurdienį, kad galėtumėte dalyvauti mokymuose nesiblaškydami.

Rezervuokite vietą!

Vietą mokymuose galite rezervuoti užpildydami rezervacijos formą. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: info@agilecoach.lt arba +37061703001

bottom of page