top of page
Bikablo - vizualinio fasilitavimo technika
DATA: 2023 lapkričio 7-8 d.
TRUKMĖ: 16 ak. val.  
MOKYMAI: Vilnius, tiksli vieta bus nurodyta užsiregistravusiems dalyviams
KALBA: anglų
charles-louis_pen.jpg
IŠANKSTINĖ (iki spalio 24 d.):
1199 (+ PVM)
REGULARI:
1399 € (+ PVM)
Į mokymo kursą galite užsiregistruoti užpildydami registracijos formą. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: info@agilecoach.lt arba +37061703001.
Kam skirti mokymai?

Mokymai skirti:

- Agile treneriams,

- Scrum meistrams,

- komandų vadovams,

- produktų šeimininkams, projektų, produktų ir kitiems vadovams, atsakingiems už kūrimą ir įgyvendinimą,

- su procesais dirbantiems žmonėms,

- už žmonių vystymąsi, mokymą atsakingiems darbuotojams,

- organizacijų vadovams ir lyderiams,

- kitų pareigybių darbuotojams, norintiems išmokti naujų praktikų, kurios padeda žmonėms lengviau suprasti kontekstą, procesus, struktūras, idėjas, reikalavimus ir sukurti bendrą supratimą, panaudojant vaizdus, ​​kuriuos gali suvokti kiekvienas. 

 

Apie ką šis kursas?

Nesvarbu, ar dirbame asmeniškai, ar nuotoliniu būdu, galima sakyti, kad bendravimas ir bendras supratimas yra sėkmingo bendradarbiavimo pagrindas.

Galbūt pastebėjote, kad vis daugiau žmonių naudoja vaizdinius elementus siekdami aiškumo, ir galbūt galvojate, kad jums reikia išmokti piešti, kad būtų lengviau paaiškinti, facilituoti susitikimus, mokymus, komandos įvykius ir sukurti taip reikalingą bendrą supratimą.

Norėtume perfrazuoti vyriausiąjį Gusteau iš animacinio filmuko "Ratatouille" ir pasakyti, kad visi moka piešti.

 

Kartu su jumis dvi dienas bus treneris Charles-Louis de Maere ir ves "bikablo" pagrindų mokymą. Kodėl dvi dienas?

Pirmąją dieną:

Jūs žaisite su skirtingais kūrimo blokais, kurie sudaro bikablo gramatiką, ir įgysite daugiau pasitikėjimo ją naudodami, taip pat eksperimentuosime su naujais formatais.

Antrąją dieną:

Dirbsime su perskaitomumu, atpažįstamumu, "brain-storming" sesijos metu vykdysime vizualinio fiksavimo eksperimentą. Antrosios dienos metu taip pat panaudosite viską, ko išmokote, kad sukurtumėte plakatą, kurį galėsite panaudoti iškart, kai tik mokymai pasibaigs! Mes apžvelgsime "bikablo" vizualinio mąstymo techniką, ypatingą dėmesį skirdami jos taikymui kasdieniame kontekste.

Šiuose mokymuose nuoširdžiai laukiami tiek pradedantieji, tiek pažengę vizualiniai pagalbininkai (angl. facilitators)!

 

Galbūt jūs visada svajojote apie galimybę lengvai suprasti sudėtingą informaciją. Galbūt norėtumėte vizualizuoti gyvą pokalbį su būsimu klientu, kad išsiaiškintumėte jo poreikius ir pamatytumėte, ar galite dirbti kartu! Ką daryti, jei naudotumėte savo vaizdinius elementus, kad palengvintumėte komandos darbą su nauju projektu, pradėtumėte seminarą ar gautumėte finansavimą savo iniciatyvai? Nesvarbu, kokia maža ar didelė jūsų patirtis ar talentas, išmoksite naudoti mažas detales, kad didelės erdvės atrodytų aiškios, patrauklios ir gyvos. Dirbsite mažose grupėse, o treneris Charles-Louis skirs daug laiko atsakyti į jūsų klausimus ir nukreipti jus į vaizdinės kalbos pasaulį, vadovaudamasis gairėmis ir metodais, pritaikytais jūsų individualiai pažangai.

Visi mokymų dalyviai gaus dovanų StarterSet (pradinį piešimo ir rašymo priemonių rinkinį) ir individualią 15% nuolaidą pirmajam profesionalių Neuland piešimo ir rašymo priemonių užsakymui iš jų tinklalapio www.neuland.com

Taip pat bikablo mokymai suteikia "Project Management Institute" PDU ir ScrumAlliance SEU! 

Apie mokymus vedantį lektorius
Charles-Louis de Maere yra „Exploration Labs“ įkūrėjas, licencijuotas „Bikablo“ akademijos ir Story Telling treneris, konferencijų pranešėjas.
Rezervuokite vietą!

Vietą mokymuose galite rezervuoti užpildydami rezervacijos formą. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: info@agilecoach.lt arba +37061703001

Trukmė

16 akademinių valandų.

bottom of page