top of page
Arunas Penkaitis_min.png
Arūnas Penkaitis

Arūnas Penkaitis yra Agile treneris / coach, „Women Go Tech“ programos Lietuvoje mentorius, Lietuvos IT vadovų klubo CIO.LT bendraįkūrėjas.

Arūnas turi daugiau kaip 20 metų įvairiapusės verslo (nuo verslo plėtros direktoriaus iki įmonių grupės generalinio direktoriaus ir savo verslo savininko) ir IT (nuo informacinių sistemų kūrėjo iki IT direktoriaus) tarptautinės patirties. Jis jau 10 metų dirba pagal Agile ir taiko Scrum metodiką, bei savo iniciatyva diegė Scrum tiek savo verslo įmonėje, tiek didelėse įmonių grupėse finansų, draudimo, logistikos, gamybos, mažmeninės ir didmeninės prekybos ir kitose srityse.

Arūnas konsultuoja aukščiausius verslo vadovus bei savininkus apie Agile įtaką verslui, vertę kuriančių komandų darbui, bei pačiai organizacijai ir jos ateičiai. Mąstysena, vertybės, principai - tai ką kiekvienas (o ypač vadovas) turi suprasti ir išmanyti apie Agile veiklos principus bei filosofiją. Kur ir kada Agile tinkama, o kokiose organizacijose, veiklose ar komandose jai ne vieta ir ne laikas.

bottom of page