top of page

Scrum/Agile vaizdo medžiaga

Galvojau ką toliau parašyti į šį naujai pradėtą blogą ir nutariau pasidalinti su jumis vaizdo medžiaga. Be abejo, ją kūriau ne aš, tad visi laurai, gėlės ir fanfaros tikrai ne man, bet žmonėms kurie tai sukūrė ir pasidalino! Ačiū jiems. Labai atsiprašau dėl to, kad visi jie anglų kalba. Tikiuosi kada nors turėsime tokių filmukų ir lietuvių kalba :)


Taigi pradėkime nuo filmuko kuris vadinasi “Scrum per mažiau nei 10 minučių” (“SCRUM in Under 10 Minutes”). Jame Hamid Shojaee glaustai ir vaizdžiai pristato pagrindinius Scrum principus, roles ir procesą. Šį filmuką nekartą naudojau pristatant Scrum tiek programuotojams/testuotojams, tiek vadovams ir visada sulaukiau teigiamos reakcijos. Gal todėl, kad filmukas sukurtas su lengva gero humoro doze :) (beje, nepamirškite žiūrėti jį HD kokybe)

Kitas filmukas vadinasi “Judrus kūrimas Guidewire” (“Agile Development at Guidewire”). Jame, Guidewire darbuotojai pasakoja kaip Agile atkeliavo į jų kompaniją, ką jie apie tai mano ir kaip tai veikia.


Paskutinis, ilgiausias (apie 1 val) vaizdo filmukas yra vieno iš Scrum bendraautorių, Agile ir Scrum susivienijimų (Alliance) kūrėjų, Ken Schwaber Scrum pirstatymas “Scrum et al.” Goolge Tech kalbose (Google Tech Talk). Tad jeigu norite išgirsti Scrum ir kai kurių galimų problemų kylančių jį įgyvendinant pristatymą iš pačio Scrum “tėvo”, žiūrėkite:

Jei turite minčių apie šią vaizdo medžiagą, ar norite pasidalinti kitomis nuorodomis kurias suradote, rašykit komentarus.

32 peržiūros0 komentarų

תגובות


bottom of page