top of page
ICAgile Agile Komandos Fasilitatorius (ICP-ATF)
KADA: 2020 m. gegužės 13-14 d.
VIETA: Vilnius  (bus paskelbta)
KALBA: mokymai vyks anglų kalba 
LEKTORIUS: 
Paulius Tuzikas
ATF Logo.jpg
IŠANKSTINĖ (iki balandžio 22 d.):
850€ (+ PVM) 
REGULIARI:
1050€ (+ PVM) 
Į mokymo kursą galite užsiregistruoti užpildydami registracijos formą. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: info@agilecoach.lt arba +37061703001.
Aprašymas

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas ICAgile Agile Komandos Fasilitatorius (ICP-ATF) yra dviejų dienų intensyvus kursas, kuriame dalyviai įgaus žinių ir praktinių įrankių padėsiančių kurti sėkmingas ir efektyvias komandas. Šie mokymai padės komandų ir projektų vadovams, Scrum meistrams, Agile treneriams ir komandų nariams įsisavinti naudingus įrankius ir praktikas. Mokymų metu ugdomos susitikimų ir dirbtuvių fasilitavimo, komunikacijos, delegavimo ir komandų formavimo kompetencijos.

Sertifikavimas

Agile Komandos Fasilitatoriaus mokymai yra akredituoti Tarptautinio Agile Konsortiumo (International Consortium of Agile). Mokymų dalyviai įvykdę mokymosi tikslus įgis tarptautiniu mastu pripažįstamą ICAgile sertifikatą.

Pasibaigus mokymams dalyviai gebės:

  • Fasilituoti produktyvius ir įtraukiančius susitikimus ir dirbtuves

  • Padėti komandai dirbti efektyviai ir skatinti savarankiškumą

  • Vesti komandą nuolatinio tobulėjimo keliu kuriant produktyvią darbo aplinką

  • Pasirinkti tinkamas fasilitavimo technikas skirtingose situacijose ir aplinkybėse

Lektorius

Paulius Tuzikas -  Agile treneris sukaupęs įvairiapusišką patirtį produkto valdymo, komandų auginimo ir organizacinių transformacijų srityse. Pastaraisiais metais dirbdamas Ispanijoje bei Naujojoje Zelandijoje Paulius prisidėjo prie Agile iniciatyvų ir mokymų telekomunikacijų, bankų, transporto ir programinės įrangos kūrimo organizacijose. Paulius reguliariai grįžta į Lietuvą pasidalinti žiniomis, tarptautine patirtimi konferencijose ir organizuojamose dirbtuvėse.

Rezervuokite vietą!

Vietą mokymuose galite rezervuoti užpildydami rezervacijos formą. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: info@agilecoach.lt arba +37061703001

bottom of page